Школски календар:
2018
децембар
П У С Ч П С Н
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
СВИ ДОГАЂАЈИ


       ОШ "Јован Стерија Поповић"

Распоред допунске наставе, додатног рада и слободних активности за школску 2017/2018.

Име и презиме

Предмет

Термин допунске наставе

Термин додатног рада/секције

Драган Ђокић

Српски језик

Петак, 7. час пре подне

понедељак

Јелена Ковачевић

Српски језик

Данијела Матић

Српски језик

Среда, 7.час пре подне

Понедељак, 7 час поподне

Јован Милановић

Српски језик

Уторак, 3.час

четвртак, 5. час

Марија Милинковић

Српски језик

Понедељак, 7 час

Уторак, 7.час

Милена Ђокић

Енглески језик

петак

Славица Предолац

Енглески језик

Уторак, 7.час (претчас)

Среда, 7.час (претчас)

Десанка Симић – Баждар

Енглески језик

Уторак, 6. час, парна смена

Сузана Петровић

Немачки језик

Среда, претчас

Уторак, 7.час

Марија Јекнић

Немачки језик

Петак, 1. час, непарна смена

Уторак, 7. час, парна смена

Маријана Костић

Ликовна култура

Четвртак, од 13:15

Ирена Митровић

Ликовна култура

Петак, претчас

Весна Милојковић

Биологија

Уторак

Четвртак

Јасмина Пантић

Биологија

Среда, 13:15

Петак, 13:15

Ана Ружић

Математика

Среда, 7. час/претчас

Преподне/поподне

Понедељак, 7. час, преподне/

Претчас, поподне

Јаворка Стаменковић

Математика

Уторак, 7.час

Четвртак,7. час, непарна смена

Наталија Радовановић

Математика

Уторак, 7.час, преподне

Петак, 7. час, преподне

Јелена Стојановић

Математика

Среда, 3. час,

Четвртак, 7. час,

Рада Чупић

Физика

Среда, 13:15-14:00

Четвртак, претчас непарна смена

Јелена Ђурђевић

Физика

Понедељак, 7. Час- 6.разред

Среда, претчас, 8. разред

Понедељак, претчас

Невенка Борковић

Хемија

Среда, 13:15

Јелена Јанковић Најерица

Историја

Поподне:среда претчас, преподне: четвртак, 7. час

Поподне:понедељак претчас, преподне: уторак 7.час

Данијела Тадић

Историја

Уторак, 7.час, 13:15 претчас

Понедељак претчас13:15 тј. 7.час

Милијана Ивановић

Географија

Уторак, 13:15

Среда, 13:15

Љиљана Козомора

Географија

Уторак 12:15

Среда, 13:15

Наташа Јанковић

ТиО

Петак, 7. час непарна смена

Алекса Вучићевић

ТиО

Уторак, 7. час, непарна смена

Миша Ђорђевић

ТиО

Петак, 7. час парна смена

Драган Крецуљ

ТиО

Уторак, 7. час, непарна смена

Бошко Витомировић

Физичко васпитање

Петак, 7. час кошарка

Драгана Шкембаревић

Физичко васпитање

Четвртак, 7. час, одбојка

Иван Грујичић

Физичко васпитање

Понедељак, 7. час, рукомет

Дејан Крталић

Физичко васпитање

Уторак, 7. час

Драгана Јовановић

Информатика и рачунарство

Уторак, 7. час, парна смена

Сања Јечменица

Математика

Петак, претчас

Среда, 7. час

Информатика

Уторак, 7. час

Велисав Милисављевић

Веронаука

Четвртак, 5. час, непарна смена