Школски календар:
2018
октобар
П У С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
СВИ ДОГАЂАЈИ


       ОШ "Јован Стерија Поповић"
Наставници

ШКОЛСКА 2018/2019. ГОДИНА

УЧИТЕЉИ

р.бр.

Име и презиме

одељење

1.

Љиљана Инђић

I/1

2.

Светлана Веселић

I/2

3.

Оливера Савић Кољаја

I/3

4.

Драгана Богдановић

I/3

5.

Жана Сомборац

I/4

6.

Маријана Вељић

I/4

7.

Душанка Павковић

II/1

8.

Бранка Ракић Дринчић

II/2

9.

Светлана Дрча

II/3

10.

Биљана Марковић

II/3

11.

Жељка Попов Шешум

II/4

12.

Јелена Милојевић

II/4

13.

Јованка Стојковић

III/1

14.

Дубравка Левков

III/2

15.

Радислав Витомировић

III/3

16.

Драгана Ђокић Чоловић

III/4

17.

Весна Милеуснић

III/5

18

Гордана Ђаловић

IV/1

19.

Снежана Грозданић

IV/2

20.

Гордана Рашковић Личинић

IV/3

21.

Светлана Легин

IV/4

22.

Биљана Сташевић

IV/5

23.

Марија Калезић Жикић

продужени боравак

НАСТАВНИЦИ

р.бр.

Име и презиме/ одељењско старешинство

наставни предмет

1.

Јован Милановић

српски језик

2.

Јелена Kовачевић 5/2

српски језик

3.

Данијела Матић 6/1

српски језик

4.

Драган Ђокић 5/3

српски језик

5.

Марија Милинковић

српски језик и

6.

Милена Ђокић 8/4

енглески језик

7.

Славица Предолац 7/3

енглески језик

8.

Весна Ковачевић

енглески језик

9.

Десанка Симић Баждар

енглески језик и грађанско васп.

10.

Сузана Петровић 7/1

немачки језик

11.

Марија Јекнић 6/5

немачки језик

12.

Јелена Јерковић

ликовна култура

13.

Маријана Костић

ликовна култура

14.

Ирена Митровић

ликовна култура

15.

Татјана Богдановић (замена Горана Гогић)

музичка култура

16.

Јован Кантар

музичка култура

17.

Јелена Јанковић Најерица

историја

18.

Данијела Тадић 8/1

историја и грађанско васп.

19.

Милијана Ивановић 6/4

географија и грађанско васп.

20.

Љиљана Козомора 5/5

географија и грађанско васп.

21.

Рада Чупић 6/2

физика

22.

Јелена Ђурђевић

физика

23.

Јаворка Стаменковић 8/1

математика

24.

Наталија Радовановић

математика

25.

Ана Ружић 7/2

математика

26.

Јелена Стојановић

математика

27.

Сања Јечменица 7/5

математика и информ.

28.

Невенка Борковић

хемија

29.

Весна Милојковић 6/3

биологија

30.

Јасмина Пантић 7/4

биологија

31.

Наташа Јанковић 5/1

ТИО

32.

Алекса Вучићевић 8/2

ТИО

33.

Милорад Ђорђевић 5/4

ТИО

34.

Драган Крецуљ

ТИО

35.

Драгана Шкембаревић

физичко васпитање

36

Иван Грујичић

физичко васпитање

37.

Дејан Крталић

физичко васпитање

38.

Бошко Витомировић

физичко васпитање

39.

Драгана Јовановић 8/5

информатика и рач.

40.

Невенка Пјевач

веронаука

41.

Велисав Миловановић

веронаука